Jesteśmy ekologiczni

single


Zamówienia wysyłamy elektronicznie, a to oznacza brak plastikowych pudełek, foliowych opakowań, zbędnych kartek i wypełniaczy. Również w przypadku jakichkolwiek kłopotów z zamówieniem, czy chęci dokonania zwrotu – wszystko odbywa się telefonicznie i elektronicznie, bez konieczności pakowania, wysyłania i przewożenia paczek itp. Dodatkowo prowadzimy elektroniczny obieg dokumentów (w tym również faktur dla klientów). Ograniczamy więc tym samym zużycie papieru. 

Żaden z produktów, ani ich komponenty nie są przewożone pomiędzy producentami. Do nas, jako do dystrybutora, oferowane oprogramowania docierają drogą elektroniczną. W ten sam sposób przekazujemy je do Was, więc na żadnym etapie nie emitujemy szkodliwych substancji znajdujących się w spalinach.

Działamy wyłącznie jako sklep internetowy. Brak salonów stacjonarnych i magazynów powoduje, że z prądu, wody, czy ogrzewania korzystamy tylko w jednym biurze, a nie kilku różnych miejscach. Ponadto większość pracowników SwissSoftware24 dojeżdża do pracy komunikacją miejską albo przychodzi do biura pieszo. Tworzymy prawdziwy EKOteam! 

Zależy nam na tym, żebyśmy wszyscy mogli oddychać jak najczystszym powietrzem, dlatego staramy się być jak najbardziej EKO. Dołączysz do nas?

Pliki cookies na www.swissbuy24.pl

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy www.swissbuy24.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Zobacz szczegóły