Backup co to?

Pod tą tajemniczą, anglojęzyczną nazwą kryje się kopia zapasowa, czasem nazywana też jako kopia bezpieczeństwa. Jest to nic innego jak zabezpieczenie przed utratą danych, np. w wyniku nieumyślnego usunięcia plików, czy ogólnych błędów i awarii. Backup cyklicznie archiwizuje pliki, bazy danych, dane poczty e-mail itd. Możemy sami wybrać czas, w którym kopia zostanie wykonana i ustalić to np. na godziny nocne, żeby nie tracić czasu w ciągu dnia.

True Image Acronis

Acronis backup to jedno z najpopularniejszych narzędzi, za pośrednictwem których powstaje kopia zapasowa. Poza ochroną komputera (Windows lub Mac) pozwala też tworzyć backupy urządzeń mobilnych. Wszystkie zdjęcia z wakacji są więc bezpieczne. Acronis True Image 2021 pozwala również na wybór miejsca, w którym będziemy przechowywać wykonaną kopię zapasową – czy będą to, np. twarde dyski, chmura, czy foldery sieciowe.

Backup cena

Acronis True Image 2021 cena 179 zł

W SwissSoftware24 zamówisz też Acronis Cyber Backup w kilku różnych, mniej lub bardziej rozbudowanych wariantach. Z uwagi na specyfikę tych produktów bardzo prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania zakupem. Wspólnie dobierzemy najlepszy wariant, dopasowany do Twoich potrzeb.

Pliki cookies na www.swissbuy24.pl

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy www.swissbuy24.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Zobacz szczegóły