Grafika & Design

Programy graficzne

W większości jesteśmy wzrokowcami i o wiele łatwiej odbieramy informacje docierające do nas z obrazów, niż te, które są nam przekazywane za pośrednictwem tekstu. Billboardy, plakaty, banery internetowe, grafiki w social media… Dobra grafika reklamowa powstaje poprzez połączenie kreatywności, zmysłu estetycznego i umiejętności projektanta z rozbudowanym, wielofunkcyjnym narzędziem. Programy graficzne pozwalają na stworzenie obrazów, które zapadają w pamięć na długo!

Najlepsze programy graficzne

Program do grafiki posiadający profesjonalne funkcje pozwalające na tworzenie wyjątkowych ilustracji wektorowych, edycję zdjęć itp., a przy tym jest intuicyjny, działa szybko i pozwala na zapisywanie plików w wielu formatach oraz przygotowanie ich do druku to must have, który każdy grafik komputerowy wykorzysta w swojej codziennej pracy.

Corel DRAW cena

CorelDRAW Graphics Suite 2020 cena 2 199 zł

CorelDRAW Technical Suite 2020 cena 4 830 zł

CorelDRAW Graphics Suite 2021 cena 2 499 zł

Photoshop cena

Adobe Photoshop Elements 2022 cena 299 zł

Adobe Photoshop Elements + Premiere Elements 2022 cena 499 zł

Pliki cookies na www.swissbuy24.pl

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy www.swissbuy24.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Zobacz szczegóły