Antywirusowe

Antywirus - dlaczego go potrzebujesz?

Niezależnie od tego, w jakim wymiarze korzystasz z Internetu — cyberzagrożenia są faktem. Najczęściej mówi się o kradzieży danych spowodowanych logowaniem się do niezabezpieczonych, darmowych, publicznych sieci. Wbrew pozorom nie trzeba jednak korzystać z otwartych sieci, aby wpuścić na swój komputer złośliwe oprogramowanie, które może zaszyfrować pliki, czy wykraść Twoje osobiste dane, takie jak np. hasła do bankowości internetowej! Żeby się przed tym zabezpieczyć – zainstaluj program antywirusowy.

Antywirus na telefon

Choć coraz więcej osób decyduje się na program antywirusowy, to zwykle stosuje go wyłącznie w przypadku komputerów. Niesłusznie! Z telefonów korzystamy zwykle dużo częściej niż z osobistych komputerów, więc dla własnego komfortu powinniśmy zabezpieczyć również te urządzenia. Być może wiesz o tym, że niepobieranie aktualizacji oprogramowania zwiększa ryzyko wystąpienia luk w zabezpieczeniach, dlatego wszystkie poprawki systemu należy niezwłocznie instalować. Antywirus na telefon dodatkowo pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo danych i odpierać ataki cyberprzestępców.

Najlepsze antywirusy w najniższych cenach

AVG cena 27,50 zł

Panda Dome cena od 19 zł

Norton cena od 39 zł

ESET cena od 92,90 zł

G Data cena 99 zł

Pliki cookies na www.swissbuy24.pl

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy www.swissbuy24.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Zobacz szczegóły