Centrum pomocy

W czym możemy Ci pomóc?

Płatności i faktury

Masz kilka możliwości, które sprawią, że otrzymasz zamówiony produkt w ciągu kilku minut. Są to BLIK, e-przelew, karta kredytowa, Google Pay i Masterpass.
Zamówienie możesz opłacić również przelewem tradycyjnym, ale będzie wówczas realizowane nieco dłużej – klucz produktu otrzymasz bowiem w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Zmiana formy płatności jest możliwa, ale musi jej dokonać pracownik Działu Obsługi Klienta. Jeśli chcesz jej dokonać skontaktuj się z nami mailowo (info@swisssoftware24.pl) lub telefonicznie (+48 58 500 81 66).

Tak, ale tylko, jeśli dokonujesz zakupu 5 lub więcej licencji w imieniu instytucji/firmy.

Tak, niezależnie od tego, czy dokonujesz zakupu jako osoba prywatna, czy firma.

Otrzymasz ją w wiadomości e-mail wraz z kluczem produktu.

Licencje

ESD (Electronic Software Distribution) to pełnowartościowa, legalna licencja na oprogramowanie, przesyłana w wersji elektronicznej. Klucz aktywacyjny otrzymujesz wówczas w mailu wraz z linkiem do pobrania programu. Wybierając wersję  ESD zyskujesz pełny dostęp do produktu w ciągu kilkudziesięciu minut
Tak, elektroniczne wersje oprogramowania są w pełni legalnymi zamiennikami klasycznych wersji pudełkowych.
Każdy klucz ESD, który mamy w ofercie, pochodzi od producenta danego oprogramowania. Na jego stanie dokonujesz aktywacji zakupionego produktu. Wybierając SwissBuy24 masz pewność, że otrzymujesz program z zaufanego, oficjalnego źródła.

Wynika to z faktu, że producent nie ponosi w tym przypadku kosztów nośników (np. płyt), opakowań, wysyłki itp.
Klucz ESD przechowywany jest na serwerach, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób trafia od producenta poprzez nasz sklep do twojego urządzenia.

Tak. Licencja ESD jest przypisana do konta użytkownika na stronie producenta oprogramowania, a nie do konkretnego urządzenia, dzięki czemu możesz ją przenieść np. w przypadku zmiany komputera.

To zależy od zakupionej wersji. Na naszej stronie mamy wiele produktów, które mogą być wykorzystywane na kilku urządzeniach w ramach jednej licencji. Informacje o tym znajdziesz na karcie produktu, tuż obok głównego zdjęcia.

To licencja dostępowa, która może być przypisana do użytkownika (User CAL) lub urządzenia (Device CAL). Są potrzebne do korzystania z serwerów.

Część licencji jest wieczysta, część jest na rok - zależy od wybranego produktu. Dokładną informację o okresie licencji znajdziesz na karcie produktu, tuż obok głównego zdjęcia.

Każda sprzedawana przez nas licencja jest nieużywana i pochodzi bezpośrednio od producenta.

Produkty

Nie. Dystrybuujemy wyłącznie klucze ESD, zrezygnowaliśmy z klasycznych wersji pudełkowych na rzecz błyskawicznej obsługi zamówień oraz z dbałości o środowisko.

To zależy. Część produktów ma model subskrypcyjny, część jest sprzedawana jako licencje wieczyste. Informacje o tym znajdziesz w sekcji „Typ licencji” przy zdjęciu produktu.

Potrzebne informacje dotyczące instalacji i aktywacji zamówionego przez Ciebie produktu otrzymasz w mailu wraz z kluczem aktywacyjnym. To naprawdę szybki i prosty proces, który po krótce opisaliśmy tutaj. Jeśli jednak potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na info@swissbuy24.pl lub zadzwoń pod nr 58 500 81 66

Producenci oprogramowań nie ponoszą kosztów magazynowania, transportu, nośników (np. płyty), czy opakowań, dzięki czemu klucz ESD mogą sprzedać dystrybutorowi – w tym wypadku nam – dużo taniej niż to samo oprogramowanie w wersji fizycznej. Tym samym, kupując produkty taniej, możemy je też sprzedawać w przystępnych cenach.

Masz więcej pytań?

Chętnie na nie odpowiemy!

Pliki cookies na www.swissbuy24.pl

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy www.swissbuy24.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Zobacz szczegóły