VPN co to?

Internet od wielu lat rośnie w siłę, a wraz z jego rozwojem na każdym kroku pojawia się nowe cyberzagrożenie. Żeby się im przeciwstawić przede wszystkim na urządzeniu trzeba mieć zainstalowane oprogramowanie antywirusowe, natomiast kolejnym krokiem do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w sieci jest właśnie VPN.

Jak działa VPN?

Połączenie z siecią poprzez oprogramowanie VPN pozwala na zmianę naszego adresu IP oraz maskowanie wirtualnej lokalizacji. Nasza aktywność w sieci jest wówczas szyfrowana, co oznacza, że możemy anonimowo przeglądać Internet i nie obawiać się, że hakerzy czyhający na nasze dane i ślady pozostawione w cyberprzestrzeni zdołają je wykraść.

VPN który wybrać?

Na rynku pojawia się coraz więcej programó,, co zdecydowanie działa na naszą korzyść, zmniejszając ryzyko cyberzagrożeń. Im większa konkurencja, tym więcej chcą nam zaoferować firmy produkujące oprogramowanie VPN. W ofercie SwissSoftware24 znajdziesz 4 rekomendowane przez nas programy.

Norton Secure VPN cena 50 zł

F‑Secure FREEDOME VPN cena 120 zł

Bitdefender Premium VPN cena 139 zł

mySteganos Online Shield VPN 2021 cena 149 zł

Pliki cookies na www.swissbuy24.pl

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy www.swissbuy24.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Zobacz szczegóły